Dojazd

Jacht cumuje w Marinie Sopot:

Molo, Plac Zdrojowy 2, 81-720 Sopot, Poland

Widok na marinę (kamera)

kontakt:  +48 518958514

info@yachtqueenb.pl

 

Zasady

Mile widziane małe zwierzęta (na pokładzie dostępny kapok dla milusińskich)

Płatność gotówką na miejscu, blikiem lub przelewem

NR RACHUNKU BANKOWEGO: 

02 1090 1098 0000 0000 0904 4207 (Santander)

 

Strona została stworzona przy wykorzystaniu kreatora stron www WebWave

Social Media

14 maja 2022

Wakacje w Sopocie na jachcie

Sopot to jedno z najpiękniejszych nadmorskich miast w Polsce, które przyciąga turystów swoim urokiem i bogatą ofertą rozrywkową. Jednym z najciekawszych sposobów na spędzenie wakacji w Sopocie jest nocleg na jachcie. To doskonała okazja, aby podziwiać uroki nadmorskiego krajobrazu, poczuć bryzę morską na skórze i zrelaksować się w otoczeniu przyrody.

Wakacje na jachcie to nie tylko przyjemność, ale również wyzwanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania. Przede wszystkim trzeba zadbać o odpowiednią garderobę, która pozwoli na swobodne poruszanie się na jachcie. Ważne jest, aby zabrać ze sobą wygodne buty z antypoślizgową podeszwą, kurtkę przeciwdeszczową, a także nakrycie głowy i okulary przeciwsłoneczne. Zawsze warto mieć ze sobą ciepłe ubrania, ponieważ wieczory w marinie mogą być chłodne. Na jachcie jest ogrzewanie. Mamy tu na myśli podziwianie gwiazd z górnego pokładu ;-)

Sopot oferuje turystom wiele atrakcji, które można podziwiać z jachtu. Cumujemy  w marinie, stąd można się udać na spacer po nadmorskim deptaku, zrelaksować się na plaży czy wybrać się do restauracji i kawiarni. Można również udać się na wycieczkę do okolicznych miejscowości, takich jak Gdańsk, Gdynia, Puck czy Hel.

Pobyt na jachcie to również świetna okazja, aby zdobyć podstawowe umiejętności żeglarskie. W wielu szkołach żeglarskich można wziąć udział w kursach, które nauczą podstawowych technik żeglowania i obsługi jachtu. Jest to nie tylko przydatna umiejętność, ale również świetna zabawa, która na długo zostanie w pamięci.

Podsumowując, wakacje na jachcie to doskonała okazja, aby odkryć uroki Sopotu i spędzić wakacje w niezapomniany sposób. Pobyt na jachcie pozwala na zrelaksowanie się i oderwanie od codziennych problemów, a jednocześnie pozwala na zdobycie nowych umiejętności i przeżycie przygody życia.