Sopot to jedno z najpiękniejszych nadmorskich miast w Polsce, które przyciąga turystów swoim urokiem i bogatą ofertą rozrywkową. Jednym z najciekawszych sposobów na spędzenie wakacji w Sopocie jest nocleg na jachcie. To doskonała okazja, aby podziwiać uroki nadmorskiego krajobrazu, poczuć bryzę morską na skórze i zrelaksować się w otoczeniu przyrody.

Wakacje na jachcie to nie tylko przyjemność, ale również wyzwanie, które wymaga odpowiedniego przygotowania. Przede wszystkim trzeba zadbać o odpowiednią garderobę, która pozwoli na swobodne poruszanie się na jachcie. Ważne jest, aby zabrać ze sobą wygodne buty z antypoślizgową podeszwą, kurtkę przeciwdeszczową, a także nakrycie głowy i okulary przeciwsłoneczne. Zawsze warto mieć ze sobą ciepłe ubrania, ponieważ wieczory w marinie mogą być chłodne. Na jachcie jest ogrzewanie. Mamy tu na myśli podziwianie gwiazd z górnego pokładu ;-)

Sopot oferuje turystom wiele atrakcji, które można podziwiać z jachtu. Cumujemy  w marinie, stąd można się udać na spacer po nadmorskim deptaku, zrelaksować się na plaży czy wybrać się do restauracji i kawiarni. Można również udać się na wycieczkę do okolicznych miejscowości, takich jak Gdańsk, Gdynia, Puck czy Hel.

Pobyt na jachcie to również świetna okazja, aby zdobyć podstawowe umiejętności żeglarskie. W wielu szkołach żeglarskich można wziąć udział w kursach, które nauczą podstawowych technik żeglowania i obsługi jachtu. Jest to nie tylko przydatna umiejętność, ale również świetna zabawa, która na długo zostanie w pamięci.

Podsumowując, wakacje na jachcie to doskonała okazja, aby odkryć uroki Sopotu i spędzić wakacje w niezapomniany sposób. Pobyt na jachcie pozwala na zrelaksowanie się i oderwanie od codziennych problemów, a jednocześnie pozwala na zdobycie nowych umiejętności i przeżycie przygody życia.

Wakacje w Sopocie na jachcie

14 maja 2022

Social Media

Strona została stworzona przy wykorzystaniu kreatora stron www WebWave

Zasady

Mile widziane małe zwierzęta (na pokładzie dostępny kapok dla milusińskich)

Płatność gotówką na miejscu, blikiem lub przelewem

NR RACHUNKU BANKOWEGO: 

02 1090 1098 0000 0000 0904 4207 (Santander)

 

Dojazd

Jacht cumuje w Marinie Sopot:

Molo, Plac Zdrojowy 2, 81-720 Sopot, Poland

Widok na marinę (kamera)

kontakt:  +48 518958514

info@yachtqueenb.pl