Dojazd

Jacht cumuje w Marinie Sopot:

Molo, Plac Zdrojowy 2, 81-720 Sopot, Poland

Widok na marinę (kamera)

kontakt:  +48 518958514

info@yachtqueenb.pl

 

Zasady

Mile widziane małe zwierzęta (na pokładzie dostępny kapok dla milusińskich)

Płatność gotówką na miejscu, blikiem lub przelewem

NR RACHUNKU BANKOWEGO: 

02 1090 1098 0000 0000 0904 4207 (Santander)

 

Strona została stworzona przy wykorzystaniu kreatora stron www WebWave

Social Media

30 czerwca 2022

Houseboat w Sopocie - nocleg na jachcie

Hausboat to nowoczesna forma noclegu, która cieszy się coraz większą popularnością w Polsce i na świecie. W Sopocie, jednym z najpiękniejszych miast nadmorskich w Polsce, także można skorzystać z tej niezwykłej opcji noclegowej. Wynajem houseboatu w marinie w Sopocie to doskonała opcja dla osób, które szukają czegoś nietypowego i oryginalnego w czasie swojego urlopu.

Hausboat to nic innego jak luksusowy dom na wodzie, który oferuje komfortowe i przestronne wnętrze oraz wiele atrakcji turystycznych. To doskonałe miejsce dla miłośników żeglarstwa, ale także dla osób, które chcą spróbować czegoś nietypowego i niezapomnianego.

Wynajem houseboatu to opcja idealna dla rodzin z dziećmi, parry, singli lub grupy przyjaciół, którzy chcą spędzić wakacje razem, ale w komfortowych warunkach. Hausboaty oferują przestronne wnętrza, które pozwalają na swobodne korzystanie z wyposażenia, takiego jak np. kuchnia, łazienka czy sypialnie. To wszystko sprawia, że pobyt na houseboacie to prawdziwy komfortowy wypoczynek.

W okolicach Sopotu jest wiele pięknych miejsc, które warto zobaczyć. Dzięki houseboatowi, który jest jednocześnie noclegiem i atrakcją turystyczną, można łatwo i wygodnie zwiedzić okolicę. 

Podsumowując, houseboat w marinie w Sopocie to doskonała alternatywna forma noclegu, która oferuje niezapomniane wrażenia, komfortowe warunki i wiele atrakcji turystycznych. To idealna opcja dla osób, które szukają czegoś nietypowego i oryginalnego w czasie swojego wakacyjnego pobytu w Sopocie.