Hausboat to nowoczesna forma noclegu, która cieszy się coraz większą popularnością w Polsce i na świecie. W Sopocie, jednym z najpiękniejszych miast nadmorskich w Polsce, także można skorzystać z tej niezwykłej opcji noclegowej. Wynajem houseboatu w marinie w Sopocie to doskonała opcja dla osób, które szukają czegoś nietypowego i oryginalnego w czasie swojego urlopu.

Hausboat to nic innego jak luksusowy dom na wodzie, który oferuje komfortowe i przestronne wnętrze oraz wiele atrakcji turystycznych. To doskonałe miejsce dla miłośników żeglarstwa, ale także dla osób, które chcą spróbować czegoś nietypowego i niezapomnianego.

Wynajem houseboatu to opcja idealna dla rodzin z dziećmi, parry, singli lub grupy przyjaciół, którzy chcą spędzić wakacje razem, ale w komfortowych warunkach. Hausboaty oferują przestronne wnętrza, które pozwalają na swobodne korzystanie z wyposażenia, takiego jak np. kuchnia, łazienka czy sypialnie. To wszystko sprawia, że pobyt na houseboacie to prawdziwy komfortowy wypoczynek.

W okolicach Sopotu jest wiele pięknych miejsc, które warto zobaczyć. Dzięki houseboatowi, który jest jednocześnie noclegiem i atrakcją turystyczną, można łatwo i wygodnie zwiedzić okolicę. 

Podsumowując, houseboat w marinie w Sopocie to doskonała alternatywna forma noclegu, która oferuje niezapomniane wrażenia, komfortowe warunki i wiele atrakcji turystycznych. To idealna opcja dla osób, które szukają czegoś nietypowego i oryginalnego w czasie swojego wakacyjnego pobytu w Sopocie.

Houseboat w Sopocie - nocleg na jachcie

30 czerwca 2022

Social Media

Strona została stworzona przy wykorzystaniu kreatora stron www WebWave

Zasady

Mile widziane małe zwierzęta (na pokładzie dostępny kapok dla milusińskich)

Płatność gotówką na miejscu, blikiem lub przelewem

NR RACHUNKU BANKOWEGO: 

02 1090 1098 0000 0000 0904 4207 (Santander)

 

Dojazd

Jacht cumuje w Marinie Sopot:

Molo, Plac Zdrojowy 2, 81-720 Sopot, Poland

Widok na marinę (kamera)

kontakt:  +48 518958514

info@yachtqueenb.pl